6219 N. Milwaukee Ave Chicago, IL 60646

Prawnik Imigracyjny w Chicago

POLSCY PRAWNICY OD ZIELONEJ KARTY CHICAGO

​​​​​​​

PRAWNIK IMIGRACYJNY KRZYSZTOF KURCZABA

Rozwiązywanie złożonych spraw związanych z imigracją biznesową i rodzinną

Jesteśmy dumni z ponad 25 lat konsultacji z najlepszymi firmami i osobami prywatnymi w znajdowaniu kompletnych praktycznych rozwiązań ich potrzeb imigracyjnych.

Aby umówić się na wizytę - zadzwoń (773) 774-0000 lub wyślij e-mail info@kurczabalegal.com

Kurczaba Law Offices, P.C. to polski prawnik ktory koncentruje się na prawie imigracyjnym w Chicago. Reprezentujemy klientów w różnorodnych sprawach imigracyjnych w zakresie stałego pobytu dla polonijnych rodzin i sponsorowania przez pracę (zielona karta), obrona przed deportacją, wizy pracownicze i naturalizacja tzw. (obywatelstwo).

 

Najlepszy polski adwokat od spraw imigracyjnych w Chicago Krzysztof Kurczaba zapewnia doskonałą reprezentację prawną przy zachowaniu doskonałej komunikacji z wszystkimi klientami. Zależy nam na świadczeniu wysokiej jakości usług i utrzymywaniu długotrwałych relacji z naszymi klientami.

W TAK DYNAMICZNEJ IMIGRACJI

naszym klientom proponujemy strategie case-case, która w optymalny sposób uwzględnia najlepszą pomoc. 


Kanelaria została założona przez Christophera Kurczabę w 1992 r., Kontynuując ugruntowaną tradycję rodzinną, nasza Kancelaria stale się rozwija, aby reprezentować tysiące obcokrajowców w całym kraju, starających się o stały pobyt, wizy pracownicze i obywatelstwo.  


Nasza ogólnoświatowa lista klientów obejmuje szeroki wachlarz osób, od małych po duże firmy, światowej sławy artystów i sportowców, lekarzy oraz naukowców, kierowców ciężarówek, mechaników, pracowników biurowych i osoby wykonujące różne inne prace. Jesteśmy w stanie pomóc wszystkim osobom i firmom w ich potrzebach imigracyjnych w Chicago i na terenia USA.


Skontaktuj się z naszymi biurami, aby umówić się na spotkanie z polskimi prawnikami od prawa imigracyjnego w celu omówienia Twojej sprawy. Czekamy na spotkanie z Państwem osobiście lub telefonicznie - w Chicago i naszym oddziale w Palos Hills w stanie Illinois.


chris@kurczabalegal.com 

Office: (773) 774-0000

WSPÓŁPRACUJEMY Z WAMI, ABY KLIENCI PODEJMOWALI MĄDRE DECYZJE

Skontaktuj się z nami - Kurczaba Immigration office już dziś!

Polski Adwokat Imigracyjny w Chicago

Kurczaba Immigration lawyer in Chicago, IL - one of the best Immigration Law Firms as top & recommended legal business - Polish American Law Firm.

OFFICE HOURS


Monday  9:00 am - 5:00 pm
Tuesday 9:00 am - 7:00 pm
Wednesday 10:00 am - 4:00 pm
Thursday 9:00 am - 7:00 pm
Friday 9:00 am - 5:00 pm
Saturday ( by appointment )

Sunday   CLOSED

CONTACTS


Head Office

6219 N. Milwaukee Ave
Chicago, IL 60646

 Info@kurczabalegal.com

Hours By Appointment

SOCIAL MEDIA